Mów mi Olga. Albo Life Loverka.

No cześć! 

Niesamowicie się cieszę, że tu jesteś! "Dlaczego? " - zapytasz - "Przecież się nie znamy.". I masz rację, więc poznajmy się...

Kim jestem?

Dwudziestokilkuletnią kobietą - dziewczyną - czasem dzieckiem. Z wykształcenia magister inżynier, z pasji Life Loverka, z imienia Olga.


Moje życie to wyznaczanie sobie celów, do których dążę. Mocno wierzę w spełnienie marzeń, kieruję się zasadą "podobne przyciąga podobne". Każdego dnia pracuję nad sobą, uczę się czegoś nowego, szukam kolejnych kawałków układanki, popełniam błędy, podejmuję złe decyzje. Nie mniej jednak, każda zła decyzja, każda porażka, każdy błąd sprawiały, że stawałam się silniejsza i za to jestem wdzięczna. 

Droga, którą przeszłam doprowadziła mnie do miejsca, w którym obecnie się znajduję. Ukształtowała osobę, którą będziecie mieli okazję poznać w każdym słowie tego bloga. Jednak ja się nie zatrzymuję, wciąż idę do przodu z wiarą w marzenia i w siebie samą. Praktykuję wdzięczność, wyzbywam się negatywnych emocji, szukam powodów do uśmiechu w każdym szczególe życia.

Poza tym... Uwielbiam się uśmiechać, "nadużywam" słowa "dziękuję" oraz "uwielbiam". Każdy dzień traktuję jakby był najlepszym dniem mojego życia. Kocham życie. Po prostu. 

W pracy liczę, podliczam, rachuję. Po pracy piszę, przekazuję swoje myśli i marzę,  żeby dotarły do jak największej liczby osób. A wszystko po to, aby motywować, wspierać, pomagać, inspirować i zarażać pozytywną energią!

Mam nadzieję, że spędzimy razem wiele cudownych chwil! Buziak! 

Olga [Life Loverka]

 "Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz."
Paulo Coelho

  • Share:

Translate